خریداری برای ارز در بازار وجود ندارد

به گزارش پایگاه خبری ایران و روسیه به نقل از فارس، امروز در مرکز مبادله ارز و طلا، در بخش اسکناس، دلار با کاهش قیمت ۲۹۰ تومانی، ۴۰۳۰۰ تومان و در بخش حواله‌ ۳۶۷۰۰ تومان کشف قیمت شد‌.

امروز در بازار ارز پایتخت، در زمان تنظیم گزارش دلار توافقی صرافی با کاهش قیمت ۵۰۰ تومانی نسبت به روز شنبه با قیمت ۴۱ هزار و ۵۰۰ تومان خریداری شد و با قیمت ۴۱ هزار و ۹۱۵ تومان فروخته شد. ‌

امروز همچنین ‌یورو در صرافی‌ها با متوسط قیمت توافقی به قیمت ۴۴ هزار و ۲۰۰ تومان معامله شد.

بررسی ها نشان می دهد دلالان و کانال های تلگرامی هنوز در برابر ریزش قیمت ارز مقاومت می کنند و در حال نرخ سازی برای بالا نگه داشتن نرخ ها هستند.  در میدان فردوسی خریدار ارزی وجود ندارد و همه افراد فروشنده بدون فروش ارز خود به منزل بر می گردند.

* آخرین قیمت سکه و طلا در بازار

امروز سکه امامی (طرح قدیم) در بازار به قیمت ۲۱ میلیون و ۵۶۲ هزار تومان داد و ستد شد، همچنین سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به نرخ ۲۴ میلیون و ۷۳۰ هزار تومان معامله شد.

نیم سکه امروز در بازار به قیمت ۱۴ میلیون و ۵۱۴ هزار تومان نرخ گذاری شد، ربع سکه نیز به نرخ ۸ میلیون و ۵۳۴ هزار تومان عرضه شد؛ همچنین هر سکه گرمی ۴ میلیون و ۹۸۱ هزار تومان معامله شد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار امروز دو میلیون و ۹۱ هزار تومان نرخ‌گذاری شد‌، همچنین هر مثقال طلای ۱۸ عیار در بازار،  ۹ میلیون و ۵۷ هزار تومان نرخ گذاری شد.

امروز هر اونس طلا (معادل ۳۱.۱۳۲گرم) در بازار جهانی امروز با افزایش ۴۷ صدم درصدی نسبت به روز پیش‌، ۱۸۷۵ دلار معامله شد.

جدیدترین اخبار

دانش و پژوهش

اخبار اقتصادی