وضعیت محرومیت ساپینتو در آستانه بازی با فولاد به کجا رسید

به گزارش خبرگزاری ایران و روسیه به نقل از خبرآنلاین، پس از بررسی اعتراض استقلال به محرومیت ساپینتو در کمیته استیناف، محرومیت سرمربی آبی‌ها کاهش یافت و به این ترتیب قرار شد دربازی با فولاد روی نیمکت تیم باشد.

با اینحال پیش از برگزاری مسابقه، ناظر مسابقه به مسئولان تیم استقلال اعلام می‌کند که ساپینتو در لیست محرومان قرار دارد و نمی‌تواند مقابل فولاد روی نیمکت بنشیند. پس از اطلاع مدیریت باشگاه استقلال از این موضوع، فرشید سمیعی معاون حقوقی باشگاه استقلال در تماس با روسای کمیته‌های استیناف و انضباطی و همچنین رئیس سازمان لیگ برای حل این مشکل اقدام می‌کند.

به این ترتیب مشخص می‌شود با وجود رای صادر شده از سوی کمیته استیناف، برخی ناهماهنگی‌ها باعث شده که همچنان رای اولیه کمیته انضباطی در سامانه ملاک باشد.

به همین خاطر با توجه به اینکه کمیته انضباطی مجری احکام است، طی هماهنگی رئیس این کمیته و رئیس سازمان لیگ، تاییدِ عدم محرومیت ساپینتو به اطلاع ناظر مسابقه می‌رسد و پس از انجام اصلاحیه لازم، این مشکل برطرف می‌شود.

این اتفاق تنها چند ساعت پیش از آغاز دیدار استقلال و فولاد رخ داد و در حالیکه ممکن بود این ناهماهنگی منجر به ادامه غیبت ساپینتو روی نیمکت شود اما پیگیری‌های مدیریت باشگاه استقلال باعث شد ، سرمربی در یک روز مهم کنار تیمش باشد.

جدیدترین اخبار

دانش و پژوهش

اخبار اقتصادی