به گزارش پایگاه خبری پایروس؛فلسطین با شکست سه بر صفر هنگ‌کنگ شانس زیادی برای صعود به مرحله حذفی جام ملت های آسیا خواهد داشت.

فلسطینی ها در این مسابقه طور کامل توپ و میدان را در اختیار داشتند و با مالکیت 68درصدی اجازه خودنمایی به هنگ‌کنگی ها ندادند، آنها در این مسابقه میل گلزنی بالایی داشتند و اراده زیادی برای صعود به مرحله حذفی از خود نشان دادند، 19 شوت و 7 شوت در چهارچوب و در نهایت 3 گل آمار خوب فلسطین در این مسابقه بود.

گل اول فلسطین را عدی دباغ در دقیقه 13 به ثمر رساند تا این تیم با برتری به رختکن برود، گل دوم فلسطین را زید قنبر در ابتدای نیمه دوم به ثمر رساند و عددی دباغ بار دیگر در دقیقه 60 گل دوم خودش و سوم فلسطین را به ثمر رساند، گلر فلسطین در دقایق پایانی این مسابقه پنالتی اورتون را مهار کرد تا این تیم با تفاضل گل بهتر شانس صعود به مرحله بعدی را داشته باشد.

فلسطینی برای دقایقی در رتبه دوم جدول قرار گرفته بودند و اگر ایران مقابل امارات گلی دریافت نمی‌کرد قطعا صعود می‌کردند و در رتبه دوم جدول قرار می‌گرفتند، این اولین برد فلسطین در جام ملت‌ها بود و با این پیروزی در آستانه اولین صعود قرار گرفته اند.

فلسطین با این برد 4 امتیازی شد و با تفاضل گل کمتر نسبت به امارات در رده دوم قرار گرفت، این تیم با تفاضل گل صفر و امارات با تفاضل گل 1+ در رده های دوم و سوم گروه C قرار گرفتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *