پرداخت بدهی استراماچونی به ایستگاه پایانی نزدیک می شود؟

باشگاه استقلال یک گام به رفع مشکل بزرگی که گریبانگیر این باشگاه شده است، نزدیک شد.

به گزارش خبرگزاری ایران و روسیه به نقل از فارس، باشگاه استقلال برای پرداخت مطالبات استراماچونی و رفع این مشکل بزرگ، به نهادهای مختلفی نامه نوشت و درخواست کمک کرد.

در این بین، می‌توان گفت مدیریت این باشگاه حساب بیشتری روی نهاد ریاست جمهوری و کمک دولتی داشت و به همین خاطر علاوه بر ارائه درخواست به شخص رئیس جمهور، درخواستی هم به محمد مخبر معاون اول آیت‌الله رئیسی ارائه شد.

طی روزهای اخیر این نگرانی وجود داشت که ممکن است درخواست استقلال از سوی دولت مورد موافقت قرار نگیرد و به همین خاطر پرونده استراماچونی لاینحل باقی بماند که در نهایت منجر به حذف از لیگ قهرمانان آسیا می‌شود اما سرانجام نهاد ریاست جمهوری موافقت ضمنی خود را با رفع دغدغه آبی‌ها اعلام کرد.

اخیرا دستوراتی از سوی رئیس جمهور و همچنین معاون اول ایشان صادر شده تا کمک‌هایی برای حل مشکل باشگاه استقلال انجام شود. به این ترتیب مدیران باشگاه استقلال منتظر عملی شدن این دستورات هستند تا هرچه زودتر پرونده مربی ایتالیایی بسته شود.

البته به جز ریاست جمهوری، مدیران باشگاه استقلال از نهادهای دیگری هم درخواست کمک داشته‌اند و امیدوارند با مساعدت آن‌ها بتوانند چالش‌های ریز و درشت این باشگاه را پشت سر بگذارند.

تبلیغات