پدر شدن دروازه بان جنجالی قرمزها

به گزارش خبرگزاری ایران و روسیه به نقل از ورزش سه، کاریوس هفته گذشته در فینال جام اتحادیه پس از مدت‌ها به میادین برگشت و برابر منچستریونایتد قرار گرفت اما باز هم نتوانست جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

همسر او در طول این چند روز بارها حمایتش را به صورت علنی از او ابراز کرد و حتی نامه‌ای را در اتلتیک منتشر کرد تا پیش از این بازی مهم به او روحیه بدهد.

آنها از اکتبر سال گذشته میلادی با هم آشنا شدند و در اوایل سال جاری رابطه‌شان را رسمی کردند تا در کنار یکدیگر باشند و حالا بیلد خبر داده که آنها منتظر تولد اولین فرزندشان هستند.

اولین شایعات مربوط به بارداری این خبرنگار چند هفته قبل و زمانی که او ویدئویی را از خودش منتشر کرده بود به گوش رسید و باعث شد گمانه‌زنی‎‌های بسیاری انجام شود.

سپس تصاویر دیگری از این زوج در شهر میلان در هفته گذشته منتشر شد که نشان می‌داد دیلتا لئوتا لباسی چند لایه و با سایز بزرگ پوشیده که ظاهرش را از دیگران پنهان کند.

لئوتا در سال 1991 در کاتانیای ایتالیا به دنیا آمده و از سن 17 سالگی در حال کار در رادیو بوده است. او همچنین فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه رم است و از سال 2018 با DAZN همکاری کرده است.

این دو نفر حالا امیدوار هستند که روند خوب و موفقیت آمیز زندگی‌شان به همین شکل ادامه پیدا کند.

تبلیغات