به گزارش پایگاه خبری پایروس؛در بازی هفته بیست و دوم بوندس‌لیگا ولفسبورگ در ورزشگاه خانگی‌اش از دورتموند میزبانی کرد و در یک بازی پرحاشیه به تساوی 1-1 رضایت داد.

اگرچه میزبان بازی را بهتر آغاز کرده بود اما دورتموند موفق شد در دقیقه 8 به گل برسد. نیکلاس فولکروگ در حالیکه بازی پایاپای دنبال می‌شد اولین گل میهمان را به ثمر رساند.

روی ارسال بلند به سمت راست محوطه جریمه مارکو رویس موفق شد توپ را به خوبی کنترل کند و سپس آن را به سمت دروازه بفرستد. علیرغم اثرگذاری دروازه‌بان روی توپ، فولکروگ موفق شد آن را وارد دروازه کند.

بازی متعادل دنبال می‌شد که در دقیقه 13 برای اولین بار تماشاگران در اعتراض به ورود سرمایه‌گذاران خارجی در بوندس‌لیگا، توپ‌های تنیس و سکه‌های طلایی را به داخل زمین پرتاب کردند. پس از دو دقیقه داور دستور به از سرگیری بازی داد.

پس از چند دقیقه که بازی دنبال شد، در دقیقه 17 دوباره داور بازی را متوقف کرد و پس از دو دقیقه دستور به ادامه بازی داد.

در دقیقه 28 ولفسبورگ موقعیت خوبی داشت تا گل تساوی را به ثمر برساند اما کوین پاردس در محوطه جریمه ضربه‌اش را دقیق به توپ نزد و از بالای دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه 36 توپ وارد محوطه جریمه دورتموند شده بود که دوباره تماشاگران بازی را با پرتاب اشیاء متفرقه متوقف کردند. داور 4 دقیقه این بار صبر کرد و سپس بازی را از سر گرفت.

به دلیل اتفاقات نیمه اول داور 12 دقیقه وقت اضافه اعلام کرد که البته در این زمان تغییری در نتیجه صورت نگرفت و دورتموند در نهایت برنده به رختکن رفت.

دورتموند نیمه دوم را هم تهاجمی آغاز کرد و دقیقه 48 روی ارسال خطرناک جیدون سانچو، یان ماتسن به توپ ضربه زد که کئون کستیلس مانع از ورود توپ به دروازه ولفسبورگ شد. در دقیقه 55 بازی مجددا متوقف شد و پس از 3 دقیقه دوباره دنبال شد.

ولفسبورگ پس از این توقف فشار بیشتری روی دروازه دورتموند ایجاد کرد تا به گل تساوی برسد که در دقیقه 63 به نتیجه رسید. ارسال کرنر با مشت دروازه‌بان دور شد و ضربه برگشتی هم توسط مدافعان دفع شد اما از دروازه دور نشد تا یانیک گرهارت با فرصت طلبی پیش از دخالت گریگور کوبل توپ را وارد دروازه کند.

دورتموند در دقیقه 82 به لطف درخشش کوبل دروازه‌اش باز نشد و او موفق شد به موقع ارسال خطرناک روی دروازه را قطع کند.

به دلیل توقف‌های بازی در نیمه دوم هم 7 دقیقه وقت اضافه اعلام شد اما در جریان این دقایق هم تغییری در نتیجه بازی صورت نگرفت تا در نهایت دو تیم به تساوی یک بر یک رضایت بدهند.

دورتموند با این تساوی 41 امتیازی شد و همچنان در رده چهارم جدول قرار دارد. ولفسبورگ هم 24 امتیازی شد و فعلا رتبه یازهم را به خود اختصاص داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *