ورود سامانه بارشی جدید به کشور

به گزارش خبرگزاری ایران و روسیه به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، امروز در استان‌های خوزستان، ایلام، لرستان کرمانشاه، کردستان، اصفهان، بوشهر، فارس، غرب هرمزگان، همدان، مرکزی، ارتفاعات البرز مرکزی، غرب یزد و غرب کرمان بارش باران گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می‌شود.

بارش باران در این روز در نواحی شمال و شرق خوزستان، جنوب ایلام، جنوب لرستان، شمال بوشهر، غرب چهارمحال و بختیاری کهگیلویه و بویراحمد و شمال غرب فارس خواهد بود.

سه شنبه در استان‌های خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد، فارس، اصفهان کرمان، هرمزگان خراسان رضوی و همچنین ارتفاعات البرز مرکزی و شرقی چهارشنبه در بخش‌هایی از کرمان خراسان جنوبی و شمال سیستان و بلوچستان بارش پراکنده انتظار می‌رود.

همچنین از بعد از ظهر چهارشنبه با ورود سامانه بارشی دیگری مجددا در نوار غربی کشور بارش آغاز خواهد شد.

پنجشنبه در نواحی شمال غرب غرب، جنوب غرب، ارتفاعات و دامنه‌های زاگرس مرکزی، ارتفاعات و دامنه‌های البرز در استان‌های زنجان، قزوین، البرز، تهران و سمنان سواحل دریای خزر سامانه بارشی فعالیت خواهد داشت و در بخش‌هایی از مرکز، شرق و شمال شرق کشور نیز ابرناکی و بارش پراکنده انتظار می‌رود.

جمعه در شمال استان‌های آذربایجان شرقی و اردبیل بارش پراکنده و در سواحل شرقی دریای خزر و شمال شرق کشور رگبارباران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می‌شود.

سه شنبه در استان‌های ساحلی دریای خزر کاهش محسوس دما (۸) تا ۱۰ درجه رخ خواهد داد. طی دو روز آینده نواحی مرکزی و شرق خلیج فارس و طی روز‌های سه شنبه و چهارشنبه دریای خزر مواج خواهد بود.

جدیدترین اخبار

دانش و پژوهش

اخبار اقتصادی