به گزارش پایگاه خبری پایروس؛زاکربرگ در برابر سناتور جاش هالی که تاکنون دو بار لایحه‌هایی را با هدف محافظت از کودکان و نوجوانان در برابر آسیب‌های فضای اجتماعی ارائه کرده است، جملاتش را با استرس زیادی بیان می‌کرد.

 سناتور هالی به زاکربرگ گفت: «شما هیچ اقدامی نکردید، کسی را اخراج نکردید، حتی به یک قربانی غرامت ندادید، اجازه دهید این را از شما بپرسم: [امروز] خانواده‌ها و قربانیان اینجا هستند، آیا از قربانیان عذرخواهی کرده‌اید؟ می‌خواهید همین حالا این کار را بکنید؟»

زاکربرگ پس از لحظه‌ای لکنت زبان، ایستاد و رو به خانواده‌ها کرد تا مستقیماً از آن‌ها که توسط شبکه‌های اجتماعی فیسبوک و اینستاگرام آسیب دیده‌اند، عذرخواهی کند.

زاکربرگ گفت: «من برای همه‌ی چیزهایی که تجربه کرده‌اید متاسفم، هیچ‌کس نباید با چیزهایی که خانواده‌های شما از آن‌ها رنجیده‌اند دست‌وپنجه نرم کند و به همین دلیل است که ما سرمایه‌گذاری زیادی می‌کنیم و به تلاش‌های خود ادامه خواهیم داد تا مطمئن شویم هیچکس با چیزهایی که خانواده‌های شما از آن‌ها رنجیده‌اند دست‌وپنجه نرم نکند.»

در مصاحبه‌ای که با CNN انجام شد، آریل گایزمر ۲۲ ساله گفت پس از مشاهده‌ی محتوای مضر در یکی از شبکه‌های اجتماعی که زاکربرگ مالک آن است، دچار اختلال تغذیه‌ای شده است و مدیرعامل را به خاطر کم اهمیت جلوه دادن تأثیر اپلیکیشن‌هایش بر سلامت روان سرزنش کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *