ماجرای پیام های تهدید آمیز برای مسی چه بود

فوق‌ستاره آرژانتینی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن پیامی تهدیدآمیز دریافت کرد.

به گزارش خبرگزاری ایران و روسیه به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، لیونل مسی که دوشنبه شب در مراسم اهدای جوایز The Best فیفا در شهر پاریس جایزه بهترین بازیکن جهان در سال ۲۰۲۲ را به خاطر درخشش در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و رساندن تیم ملی فوتبال آرژانتین به قهرمانی در این رقابت‌ها از آن خود کرد، پیامی تهدیدآمیز از سوی افراد مسلح دریافت کرد.

بر اساس گزارش رسانه‌های آرژانتینی؛ در پی شلیک ۱۴ گلوله به کرکره و درب ورودی فروشگاه مواد غذایی «یونیکو» واقع در منطقه لاواله شهر روساریوی آرژانتین در ساعات اولیه صبح روز پنجشنبه، پلیس در محل حضور پیدا کرد و در آنجا با یادداشتی تهدیدآمیز مواجه شد.

بر اساس این گزارش‌ها؛ دو موتورسوار پس از شلیک چندین گلوله به فروشگاه موردنظر که متعلق به خانواده آنتونلا روکوسو همسر مسی است، پیش از فرا رسیدن پلیس از محل متواری شدند. پلیس اما با حضور در محل متوجه یادداشتی شد که حمله‌کنندگان به فروشگاه از خود به جا گذاشته بودند.

روی این یادداشت نوشته شده بود: «مسی، منتظرت هستیم. خاوکین یک فروشنده مواد مخدر است. او قرار نیست از شما مراقبت کند». در این پیام همچنین به پابلو خاوکین شهردار روساریو اشاره شده که پس از این حادثه در مورد افزایش سطح خشونت و نیاز به پلیس بیشتر در شهری که جنایت در آن رو به افزایش است، صحبت کرد.

در حمله روز پنجشنبه به مردم آسیبی وارد نشد، اما گمان می‌رود خسارت قابل توجهی به فروشگاه وارد شده باشد.

جدیدترین اخبار

دانش و پژوهش

اخبار اقتصادی