به گزارش پایگاه خبری پایروس؛ ایوان بلس با انتشار پستی در شبکه‌ی اجتماعی ایکس، تصویری جدید از لپ‌تاپ شفاف لنوو به‌اشتراک گذاشت. در تصویر فاش‌شده، دو لپ‌تاپ روی میز قرار دارند و لپ‌تاپ پشتی از صفحه‌ی شفاف لپ‌تاپ جلویی قابل مشاهده است.

نمایشگرهای شفاف فناوری کاملاً جدیدی نیستند؛ تبلت سامسونگ با صفحه‌نمایش شفاف در سال ۲۰۱۰ در نمایشگاه CES به‌نمایش درآمده بود. همچنین قطارهای مجهز به نمایشگرهای شفاف OLED در چین و ژاپن وجود دارند.

پس از مدت‌ها، حالا به نظر می‌رسد شرکت‌ها آماده‌ی تجاری‌سازی گسترده‌ی پنل‌ شفاف هستند. در نمایشگاه CES امسال تلویزیون ال جی Signature T با بدنه‌ی شفاف معرفی شد که امسال دردسترس قرار می‌گیرد.

این‌که کاربرد یک لپ‌تاپ با صفحه‌نمایش شفاف چیست و مشتریان آن چه کسانی خواهند بود را لنوو باید جواب بدهد. کاربران حتی قبل از معرفی دستگاه نگران مشکلات حریم خصوصی شده‌اند.

در تصویر لو رفته از جدیدترین لپ‌ تاپ لنوو، کیبورد کاملاً صاف و حساس‌به‌لمس به‌نظر می‌رسد. همچنین یک قلم در کنار یکی از دستگاه‌ها قابل‌مشاهده است و تصویر‌زمینه‌ی یکی از دستگاه‌ها به ویندوز ۱۱ ارتباط دارد.

رونمایی لپ‌تاپ شفاف لنوو در کنگره‌ی جهانی موبایل لزوماً به معنی عرضه‌ی آن به بازار نخواهد بود. سال گذشته این شرکت یک لپ‌تاپ با امکان تغییر نمایشگر افقی به نمایشگر پرتره معرفی کرد اما آن را عرضه نکرد. مشخص نیست که قیمت لپ تاپ شفاف لنوو درصورت عرضه چقدر خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *