به گزارش پایروس به نقل از تجارت‌نیوز، قیمت طلا و سکه در شروع معاملات امروز افزایشی شد. قیمت دلار در لحظه تنظیم این گزارش در حال افزایش است و نسبت به ابتدای معاملات روز، رشد ۳۵۰ تومانی دارد؛ همین موضوع، روند قیمت در بازار طلا را در مسیرصعودی قرار داده است.

طلا و سکه 3 بهمن

گفتنی است در لحظه نگارش این گزارش، قیمت انس جهانی طلا افزایش ۱۰ دلاری دارد و با قیمت ۲۰۲۹ دلاری معامله می‌شود.

سکه امامی امروز سه‌شنبه سوم بهمن ۱۴۰۲ به قیمت  ۳۲ میلیون و ۴۰۷ هزار تومان رسیده است. سکه‌ بهار افزایش ۴۹۵ هزار تومانی دارد و روی قیمت ۲۹ میلیون و ۳۲۵ هزار تومانی ایستاده است.

گفتنی است نیم‌سکه و ربع سکه با افزایش ۱۰۰ هزار تومانی در حال معامله هستند. این قطعات به ترتیب با قیمت ۱۸ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و ۱۱ میلیون و ۵۰ هزار تومان معامله می‌شوند. سکه گرمی با قیمت ۶ میلیون تومان در حال معامله است.

قیمت طلا در شروع  معاملات امروز سوم بهمن افزایشی بازگشایی شد. هر مثقال طلای ۱۸ عیار کاهش ۱۰۰ هزار تومانی دارد و با رقم ۱۱ میلیون ۸۳۱ هزار تومان در حال معامله است. هر گرم طلای ۱۸ عیار رشد ۲۰ هزار و ۸۰۰ تومانی دارد و روی رقم دو میلیون و ۷۳۱ هزار تومانی ایستاده است. قیمت طلای دست دوم نیز با رقم دو میلیون و ۶۹۴ هزار تومان در حال معامله است.

در لحظه نگارش این گزارش حباب سکه در بیشتر قطعات افزایشی است. حباب سکه‌‌ امامی ۱۶۱هزار تومان، سکه بهار ۲۵۲ هزار تومان و ربع سکه ۲۹ هزار تومان افزایش دارد. نیم سکه ۴۱ هزار تومان و سکه گرمی ۳۵ هزار تومان کاهش حباب دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *