شهرداری برای خدمت رسانی در چهارشنبه سوری اعلام آمادگی کرد

به گزارش پایگاه خبری ایران و روسیه به نقل از فارس، حسین نظری در آیین افتتاح مجموعه ورزشی اسکیت و ۲۲ پروژه عمرانی، ترافیکی، خدمات شهری، اجتماعی و فرهنگی منطقه ۱۷ که عصر امروز – یکشنبه ۲۱ اسفند ۱۴۰۱- در چهل و پنجمین رویداد امید و افتخار برگزار شد، اظهارکرد: چهارشنبه آخرسال را در پیش داریم و امیدواریم در آن روز آرامش بر شهر حاکم باشد و بی احتیاطی رخ ندهد. ما نیز در معاونت خدمات شهری شهرداری تهران در حال آماده شدن برای این روز و خدمت رسانی هستیم.

وی افزود: رویداد امید و افتخار از چندماه گذشته با وجود اینکه شهرداری با بدهی کلان و کمبود درآمد مواجه بوده با همت و تلاش همکاران شروع شد و از ۲۲ بهمن هر روز افتتاحیه هایی در شهر داریم؛ پروژه های افتتاح شده منطقه ۱۷ نشانه تلاش گسترده برای رفاه حال مردم و ایجاد شادی در چهره آنان است.

نظری ادامه داد: یک زمین دو هزار و ۸۰۰ متری به مبلغ ۱۰۰ میلیارد تومان برای ایجاد فضای سبز در منطقه ۱۷ تملک شده و به زوی به سرانه فضای سبز منطقه اضافه می شود. این تلاش ها در واقع تمرین مدیریت صادقانه است و مصادیق آن اتفاقاتی است که در شهر در حال رخ دادن است، همراهی مردم نیز در میزان خدمت رسانی ما بسیار اثر گذار است.

 در پایان این مراسم از پدر شهید فرقانی تجلیل و قدردانی به عمل آمد.

جدیدترین اخبار

دانش و پژوهش

اخبار اقتصادی