شبکه ۲ و مهمانی سحرهای رمضان

به گزارش پایگاه خبری ایران و روسیه به نقل از فارس، «صبح روز بعد» که کاری از گروه معارف اسلامی شبکه دو سیما محسوب می‌شود، در هر قسمت به روایت یکی از قهرمانان ملی _مذهبی ایران می‌پردازد که به نوعی بر تاریخ ایران یا اسلام تاثیرگذار بوده‌اند.

این برنامه دارای ۷ آیتم متنوع است که هر کدام قصه و روایتی مجزا دارند. در این برنامه آیتمی برای آسیب‌های اجتماعی ساخته شده و در هر برنامه در دو قسمت کوتاه، قصه زندگی افرادی روایت می‌شود که یا دچار آسیب‌های اجتماعی شده و سر و کارشان به گرم‌خانه‌ها افتاده و یا افرادی که خودشان یک کنشگر اجتماعی محسوب می‌شود.

همچنین، آیتمی ویژه در این برنامه گنجانده شده که مخاطب می‌تواند، دقایقی کوتاه مزار یکی از شهدای دفاع مقدس را از قاب تلویزیون زیارت کرده و با یک معرفی کوتاه با عقاید و افکار او آشنا شود.

یکی دیگر از آیتم‌های ویژه برنامه صبح روز بعد، برنامه سحرخوانی خواهد بود و حمید خزاعی (خواننده موسیقی کلاسیک ایرانی) به طور زنده و در فضای استودیو برای مخاطبان برنامه اصیل و دارای قدمت سحرخوانی را اجرا خواهد کرد.

علاقه‌مندان حوزه شعر نیز می‌توانند هر روز قطعه‌ای را با روایت صابر خراسانی (شاعر مذهبی) بشنوند که قصد دارد، در هر برنامه روایتی از یک زائر مشهدالرضا(ع) داشته باشد و از حال و احوال قلبی یک زائر بگوید.

اگر دلتان برای سریال‌های تلویزیونی قدیمی ماه مبارک تنگ شده است، صبح روز بعد در هر قسمت، خاطره‌ای از سریال‌ها و برنامه‌های مناسبتی ماه رمضان در سال‌های گذشته را زنده می‌کند.

صبح روز بعد در ۳۰ قسمت ۱۲۰ دقیقه‌ای، سحرهای ماه مبارک رمضان از ساعت ۴ صبح‌ و از برج میلاد تهران روانه آنتن شبکه دو می‌شود.

جدیدترین اخبار

دانش و پژوهش

اخبار اقتصادی