رضایت فینالیست های تنیس فیوچرز از میزبانی ایران

قهرمان رقابتهای تنیس فیوچرز کیش از میزبانی ایران از این مسابقات ابراز رضایت کرد.

به گزارش پایگاه خبری ایران و روسیه و به نقل از ایسنا، دن الکساندرو تومسکو از رومانی پس از قهرمانی در رقابت های هفته نخست تنیس فیوچرز کیش، اظهار کرد: تورنمنت بسیار خوبی بود و از سطح مسابقات رضایت بالایی دارم. بازی فینال نیز بازی سخت و نزدیکی بود و خوشبختانه توانستم با شکست حریف به عنوان قهرمانی برسم.

قهرمان مسابقات فیوچرز کیش، درباره سطح فنی این رقابت ها و کیفیت میزبانی ایران، گفت: سطح مسابقات به لحاظ فنی واقعا خوب بود و میزبانی ایران از این رقابت ها نیز باورنکردنی بود.

وی با بیان اینکه در هفته دوم این مسابقات از ۲۱ تا ۲۸ اسفند نیز به میدان خواهد رفت، خاطرنشان کرد: احساس خوبی دارم و بدون هیچ فشاری بازی می‌کنم. باید ببینیم برای هفته دوم چه اتفاقاتی رخ می‌دهد.

تومسکو در پایان درباره سطح فنی بازیکنان ایران نیز گفت: بازیکنان ایرانی در سطح خوبی هستند و می‌توانند پیشرفت بیشتری هم داشته باشند به شرط اینکه تمرینات بیشتری داشته باشند.
نایب قهرمان رقابت های تنیس فیوچرز کیش از سطح کیفی این رقابت ها ابراز رضایت کرد. هاذم نائو نایب قهرمان رقابت های تنیس فیوچرز کیش از کشور سوریه، در پایان این مسابقات، گفت: سطح فنی این مسابقات خیلی خوب بود و مسابقات در سطح مطلوبی برگزار شد. با توجه به تمریناتی که داشتم امیدوار بودم به فینال برسم.

نایب قهرمان تنیس فیوچرز کیش در ادامه افزود: حریف فینال از رومانی خیلی خوب بود و حق او در این مسابقه برد بود. من هم تمام تلاشم را کردم تا پیروز مسابقه شوم اما این اتفاق رخ نداد.

وی افزود: سطح فنی و نحوه برگزاری این رقابتها خوب بود. استانداردهای لازم رعایت شده بود و به همین دلیل تنیسورها با آرامش و اطمینان خاطر مسابقه دادند.

وی درباره سطح تنیسورهای ایرانی گفت: سطح فنی تنیسورهای ایرانی خیلی خوب بود و میزبانی این رقابت‌ها باعث افزایش توان فنی و همچنین تجارب آنها خواهد شد. نوع برگزاری وکیفیت این مسابقات باعث شد تا برای هفته های آینده هم تمایل داشته باشم در این تور شرکت کنم.

تبلیغات