راهیابی فیلم کوتاه داستانی «صونا» به جشنواره آمریکایی

به گزارش پایگاه خبری ایران و روسیه به نقل از روابط ، فیلم کوتاه «صونا» به نویسندگی و کارگردانی زهرا ترکمنلو در اولین حضور خود در پانزدهیمن جشنواره‌ بین المللی مدیا فیلم آمریکا به رقابت خواهد پرداخت.پانزدهمین جشنواره بین المللی مدیا فیلم آمریکا «Media Film Festival» یکی از منظم‌ترین و بهترین جشنواره های آمریکا است که از سال ۲۰۰۸ مفتخر به میزبانی صدها فیلم مطرحِ با کیفیت در هر ژانر از سراسر جهان بوده است.
در این دوره از جشنواره مدیافیلم آمریکا جمعاً ۴۰ فیلم کوتاه داستانی، مستند و انیمیشن از سراسر جهان به رقابت خواهند پرداخت که فیلم کوتاه «صونا» نماینده‌ کشور ایران در بین این ۴۰ فیلم است‌.
تاریخ نمایش فیلم ها ۳۰، ۳۱ مارس و یکم آوریل برابر با دهم، یازدهم و دوازدهم فروردین ماه ۱۴۰۲ به صورت حضوری در ایالت پنسیلوانیا است .
فیلم «صونا» روز ۳۱ مارس برابر با یازدهم فروردین ماه ۱۴۰۲ در این جشنواره اکران خواهد شد.
در خلاصه داستان «صونا » آمده است: «صونا در آستانه‌ چهل سالگی، چطور باید با مشکل تنهایی اش، روبرو شود؟؟»
فریبا سهرابی، نرجس دلآرام، سمانه بابازاده، حسام کاظمی، حامد غفارپور، نسرین خرم و الین بدرنوع بشر بازیگران این فیلم هستند.
از دیگر عوامل فیلم کوتاه «صونا» عبارتند از تهیه کننده، نویسنده و کارگردان: زهرا ترکمنلو، مدیر فیلمبرداری: حمید مهرافروز، تدوین و صداگذاری: نادر فرجی، صدابردار: بهنام اسداللهی، طراح صحنه: مصطفی بیژن‌پور، طراح لباس: مهسا رضازاده، گریم : مهناز سیفی، دستیار کارگردان: پریناز مهری، مدیرتولید: پدرام صالح حیدری، عکاس: حامد پورحسینی، روابط عمومی و مشاور رسانه: نگار امیری، طراحان پوستر: زهرا ترکمنلو و مینا راشدی.
پخش بین الملل این اثر بر عهده‌ زهرا ترکمنلو است.

جدیدترین اخبار

دانش و پژوهش

اخبار اقتصادی