توقف ایران در اولین بازی با مربی جدید

به گزارش پایگاه خبری ایران و روسیه به نقل از فارس، تیم‌های ملی فوتبال ایران و روسیه در دیداری دوستانه امشب از ساعت 20:30 در ورزشگاه آزادی با حضور حدود 7 هزار تماشاگر مقابل هم قرار گرفتند. این مسابقه در نهایت با نتیجه تساوی یک بر یک خاتمه پیدا کرد.

داور: ایلگیز تانتاشف از ازبکستان

کارت زرد: مهدی طارمی از ایران و ماتوی سافانوف از روسیه

کارت قرمز: –

گل: آنتون میرانچوک (28 – پنالتی) برای روسیه، مهدی طارمی (47 – پنالتی) برای ایران

ترکیب ایران:

علیرضا بیرانوند، احسان حاج صفی (88 – میلاد زکی‌پور)، شجاع خلیل‌زاده، سعید عزت‌اللهی (78 – روزبه چشمی)، مهدی طارمی، شهریار مغانلو (72 – رضا اسدی)، محمدحسین کنعانی‌زادگان، علی قلی‌زاده (78 – وحید امیری)، محمد محبی، امید نورافکن و رامین رضاییان (88 – صادق محرمی)

سرمربی: امیر قلعه‌نویی

ترکیب روسیه:

ماتوی سافانوف، ویاچسلاو کاراوائف،  روسلان لیتوینوف (87- الکساندر سیلیانوف)، ماکسیم اوسیپنکو، دنیل خلوسویچ، دالر کوزیائف (87- دنیل پروتسف)، دنیل گلوبف، آنتون میرانچوک (78 – دنیل فومین)، آرسن زاخاریان (69 – ایوان اوبلیاکوف)، نیکولای کوملیچنکو (78 – الکساندر سولداتنکوف) و آنتون زینکوفسکی (87 – عزت آخمتوف)

سرمربی: والری کارپین

لحظات حساس:

دقیقه 10

مهدی طارمی روی پاس خوب علی قلی‌زاده در موقعیت تک به تک قرار گرفت، اما نتوانست از این فرصت به خوبی استفاده کند.


دقیقه 19

نفوذ هافبک روسیه از سمت چپ و عبور از رضاییان منجر به یک سانتر خطرناک روی دروازه ایران شد که در نهایت ضربه سر مهاجم روسیه از کنار دروازه بیرانوند به بیرون رفت.


دقیقه 23

شوت پرقدرت کنعانی‌زادگان از روی یک ضربه ایستگاه با واکنش دروازه‌بان روسیه دفع شد.


دقیقه 28

آنتون میرانچوک از روی نقطه پنالتی توانست گل نخست روسیه را به ثمر برساند. فیلم گل روسیه را اینجا ببینید.


دقیقه 36

ضربه ایستگاهی حاج صفی با اختلاف کمی از بالای دروازه روسیه به بیرون رفت.


دقیقه 41

محمد محبی در موقعیت خوب گلزنی قرار گرفت که شوت او با اختلاف از بالای دروازه روسیه به بیرون رفت.


دقیقه 47

مهدی طارمی از روی نقطه پنالتی توانست گل اول ایران را وارد دروازه روسیه کند. این پنالتی را محمد محبی توانست بگیرد. فیلم گل ایران را اینجا ببینید.


دقیقه 53

ضربه فنی و زیبای عزت اللهی با دخالت مدافع روسیه راهی کرنر شد.


دقیقه 55

نفوذ بازیکن روسیه موجب شد که وی در موقعیت تک به تک با بیرانوند قرار بگیرد که واکنش به موقع دروازه‌بان ایران توپ را راهی کرنر کرد.


دقیقه 89

محمد محبی با یک فرار خوب خود را در موقعیت شوت‌زنی قرار داد که ضربه وی در نهایت با اختلاف اندک از کنار دروازه روسیه به بیرون رفت.


دقیقه 90+1

محمد محبی با پاسی تماشایی مهدی طارمی را در بهترین شرایط گلزنی قرار داد، اما ضربه مهاجم ایران با بی‌دقتی از کنار دروازه روسیه راهی اوت شد.

تبلیغات