تلاش دلالان ارزی برای نوسان سازی در بازار

به گزارش پایگاه خبری ایران و روسیه به نقل از فارس، مروز در مرکز مبادله ارز و طلا، در بخش اسکناس، دلار بدون تغییر ۴۰۳۰۰ تومان و در بخش حواله‌ ۳۶۷۰۰ تومان، کشف قیمت شد‌.

امروز در بازار ارز پایتخت، در زمان تنظیم گزارش دلار توافقی صرافی با قیمت ۴۲ هزار تومان خریداری شد و با قیمت ۴۲ هزار و ۴۲۰ تومان فروخته شد. ‌

امروز همچنین ‌یورو در صرافی‌ها با متوسط قیمت توافقی به قیمت ۴۴ هزار و ۸۰۰ تومان معامله شد.

با وجود آنکه در روزهای اخیر نوسانات خاصی در نرخ ارز مرکز مبادله و ارز توافقی صرافی ها وجود ندارد اما دلالان و کانال های تلگرامی در حال نرخ سازی برای دلار هستند تا از ریزش بیشتر آن جلوگیری کنند.

* آخرین قیمت سکه و طلا در بازار

امروز سکه امامی (طرح قدیم) در بازار به قیمت ۲۵ میلیون و ۲۰ هزار تومان داد و ستد شد، همچنین سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به نرخ ۲۸ میلیون و ۷۷۶ هزار تومان معامله شد.

نیم سکه امروز در بازار به قیمت ۱۶ میلیون و ۵۰۳ هزار تومان نرخ گذاری شد، ربع سکه نیز به نرخ ۱۰ میلیون و ۱۵۱ هزار تومان عرضه شد؛ همچنین هر سکه گرمی ۶ میلیون و ۱۶ هزار تومان معامله شد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار امروز دو میلیون و ۲۹۳ هزار تومان نرخ‌گذاری شد‌، همچنین هر مثقال طلای ۱۸ عیار در بازار،  ۹ میلیون و ۸۶۶ هزار تومان نرخ گذاری شد.

امروز هر اونس طلا (معادل ۳۱.۱۳۲گرم) در بازار جهانی امروز با کاهش ۴۹ صدم درصدی نسبت به روز پیش‌، ۱۹۰۴ دلار معامله شد.

جدیدترین اخبار

دانش و پژوهش

اخبار اقتصادی