به گزارش پایگاه خبری پایروس؛ لیورپول که یک هفته دیگر باید در فینال جام اتحادیه برابر چلسی قرار بگیرد، امروز از هفته 25 لیگ برتر به زمین برنتفورد رفته بود. در غیاب چند مصدوم مهم و در حالی که صلاح روی نیمکت بود، قرمزها بازی برابر تیم چهاردهم جدول را هجومی شروع کردند.

دقایق ابتدایی را باید به نام لیورپول نوشت ولی میزبان به تدریج بازی را متعادل کرد.

در دقیقه 9 بازی تونی روی پاس موپای با یک ضربه دروازه لیورپول را تهدید کرد ولی توپ با اختلاف اندک از کنار تیر راست عبور کرد و به بیرون رفت.

در دقیقه 14 یک بار دیگر فرصت خوبی برای تونی فراهم شد ولی این بار نیز ضربه او داخل چارچوب نبود. شش دقیقه بعد لیورپول واکنش نشان داد و شوت ژوتا با اختلاف کم از روی دروازه به بیرون رفت.

لیورپول که تیم بهتر زمین بود، روی یک ضد حمله در دقیقه 34 به گل رسید.

روی ضربه ایستگاهی برنتفورد، لیورپول بود که به گل رسید. ضربه را فن دایک بلند دور کرد و توپ در وسط زمین روی سر ژوتا نشست تا او داروین نونیز را روانه دروازه میزبان کند. ستاره اروگوئه‌ای در مصاف تک به تک به گلر برنتفورد با یک ضربه چیپ توپ را از روی سر او به درون دروازه فرستاد تا لیورپول پیش بیفتد.

در دقیقه 43 مصدومیت دیوگو ژوتا اتفاق تلخ برای لیورپول بود. او بیرون رفت و محمد صلاح جانشین شد. نیمه اول را لیورپول با همان یک گل پیروز به رختکن رفت.

قرمزها نیمه دوم را نیز بهتر شروع کردند و در دقیقه 55 به گل دوم رسیدند. پاس صلاح در درون محوطه جریمه به مک آلیستر رسید و ضربه نوک پای ستاره آرژانتینی به گل دوم لیورپول تبدیل شد.

در دقیقه 68 لیورپول سومین گل را هم زد.

کلهر توپ را بلند ارسال کرد و در میانه زمین داروین با سر توپ را به صلاح رساند. ستاره مصری به سرعت خود را به توپ رساند و در جدال با مدافع حریف یک ضربه فنی تماشایی به توپ زد تا دروازه برنتفورد برای سومین بار باز شود.

برنتفورد در دقیقه 75 توسط ایوان تونی یکی از گل‌ها را جبران کرد. ضربه اول او را کلهر برگشت داد ولی در ریباند خود او توانست کار را تمام کند.

این گل هم پایان کار نبود و لیورپول در دقیقه 86 به گل چهارم رسید. روی اشتباه مدافع برنتفورد در دفع توپ، دیاز به خاکپو پاس داد تا او در مصاف تک به تک گل چهارم را برای قرمزها بزند.

در نهایت لیورپول این بازی را 4-1 به سود خودش خاتمه داد و صدرنشینی‌اش را حفظ کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *