افشای املاک بانک آینده در سامانه کدال

به گزارش پایگاه خبری ایران و روسیه به نقل از روابط عمومی بانک آینده، بر اساس گزارشات درج شده در سامانه کدال، ارزیابی املاک خیابان شهید کلاهدوز(دولت)، نیرو هوایی و شهرری متعلق به شرکت تجارت الکترونیک ارتباط فردا(سهامی خاص) از شرکت‌های زیرمجموعه بانک آینده، توسط هیأت کارشناسان رسمی دادگستری مرکز وکلا ،کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه انجام شده است که بیانگر افزایش ارزش دارایی‌های مزبور، نسبت به گذشته است.
با توجه به ارزیابی دارایی‌های فوق پیش‌بینی می‌گردد سایر دارایی‌های بانک نیز از افزایش ارزش قابل توجهی برخوردار گردند.
شایان ذکر است، فرآیند ارزیابی سایر دارایی‌های شرکت‌های تابعه بانک در جریان می‌باشد وگزارشات مربوطه به محض دریافت از طریق سامانه کدال به سهامداران محترم و سایر استفاده‌کنندگان اطلاع‌رسانی خواهد شد.
لازم به ذکر است، ارزیابی دارایی‌های شرکت‌های تابعه، مقدمه ارزیابی ارزش سهام آن شرکت‌ها و متعاقباً افزایش سرمایه بانک از محل تجدید ارزیابی سرمایه‌گذاری‌ها، پس از انجام تشریفات قانونی می‌باشد.

شما به دیدن نمایش پروین نیامده‌اید، شما به دیدن خود آمده‌اید

یادداشت حسین کیانی، نویسنده و کارگردان نمایش پروین

«نمایش پروین از هشتم خردادماه روی صحنه‌ی سالن اصلی تئاترشهر می‌رود و من سخت امیدوارم و آرزومند که این نمایش، آخرین نمایشی باشد که می‌نویسم و روی صحنه می‌برم. آرزویی که از نمایش روزعقیم در سال ۹۶ شروع شد اما متاسفانه عملی نشد و به نمایش چشم به راه میرغضب در سال ۹۸ رسید و حالا پس از سه سال به پروین. پروینی که پس از نوشتنش در شرایطِ سخت و دشوارِ پس از چشم به راه و آن بیماری همه‌گیر، دوسه بار میان اجرا شدن و نشدن آمد و رفت کرد و هربار میلِ من به نشدنش بیشتر بود. اما گویا روح و روان پروین اعتصامی، آن شاعرِدردمند و رنج‌شناس و انسان‌خواه، چنین خواست که نخستین نمایشی که بایسته و شایسته‌ی نام و افکار بلندش باشد توسط من به روی صحنه رود. خواستی کوچک از انسانی بزرگ که پیمان و تعهدِ تئاتری‌ام بود برای چنان انسانی. انسانی که شباهت رنج‌ها و اندوه‌هایش به خود را چنان نزدیک احساس کردم که خود را در نمایش‌نامه به جای او گذاشتم و در حقیقت، خود را‌نوشتم در آئینه‌ی پروین اعتصامی. خودی که پروینش نام نهادم، پروینی که هر نویسنده و شاعر و هنرمند خسته‌ی دیگری هم می‌تواند جای او باشد، خسته از روزگار، خسته از آدم‌ها، خسته از همه چیزی که مانعِ انسان بودن و انسان شدن و انسان ماندن در جامعه‌ای است که روزی هزار و یک پروین را به مرز جنون و ویرانی و مرگ می‌کشاند و ناامید می‌کند و آرزوی خاموشی و فراموشی را چون خاری سوزنده در جان و روانِ او می خلاند. شما به دیدن نمایش پروین نیامده‌اید، شما به دیدن خود آمده‌اید. خودی که نامش پروین است یا هر نام دیگری. پروینی که تماشا شدن را دوست نداشت اما بزرگ‌ترین تماشاگر رنج‌های انسانی در دیوانِ اشعار جاویدانِ خود بود. روح و روانش شاد و یاد و خاطرش جاویدان»

نمایش پروین به نویسندگی و کارگردانی حسین کیانی و تهیه‌کنندگی داود نامور از هشتم خردادماه با بازی نرگس محمدی، امین زندگانی، مهران‌رنج‌بر، مجید رحمتی، سیدجواد یحیوی، جواد مولانیا،مریم ندایی، آتنا تندرو، سهیل ملکی، فربد غفاری و اکرم محمدی با حضور هوشنگ قوانلو در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر با حمایت پوشاک گت و نشر آنجا به روی صحنه می‌رود.
علاقه‌مندان جهت تهیه بلیت می‌توانند به سامانه‌ تیوال یا گیشه مجموعه تئاتر شهر مراجعه کنند.

جدیدترین اخبار

دانش و پژوهش

اخبار اقتصادی