افزایش۴۳درصدی کشفیات مواد پرخطر

به گزارش پایگاه خبری ایران و روسیه به نقل از فارس، سخنگوی فراجا با تاکید بر اینکه پلیس در چهارشنبه آخر سال تا جایی که آسیب عمومی و اجتماعی برای مردم حادث نشود همگام با شهروندان است، گفت: هنجارشکنان بدانند در مواجهه با اقداماتی که برای سلامت روان و جسم شهروندان خطرآفرین باشد، پلیس برخورد قاطعانه می کند.

 سردار سعید منتظرالمهدی در تشریح جزئیات این خبر گفت: پلیس در چهارشنبه آخر سال تا جایی که آسیب عمومی و اجتماعی برای مردم حادث نشود همگام با شهروندان و سهیم در شادی آنان خواهد بود و نگاه به این حوزه کاملا اجتماعی است.

وی با تاکید بر اینکه جوانان و نوجوانان عزیز کشورمان با کنترل و مدیریت هیجانات آنی،  هم از خطرات احتمالی پیشگیری کنند و هم پلیس خودشان را یاری کنند، ادامه داد: با وجود تمامی هشدارها، تبشیر و انذار پلیس، متاسفانه طبق آخرین آمار واصله بیش از 14 نفر از هموطنان عزیزمان جان خود را  بر اثر هیجانات کاذب و شادی های لحظه ای از دست داده اند.

سخنگوی فراجا عنوان کرد: لیکن هنجارشکنان بدانند  و آگاه باشند در مواجهه با اقداماتی که برای سلامت روان و جسم شهروندان خطرآفرین باشد، قاطعانه برخورد و آنان تا پایان تعطیلات، مهمان اجباری پلیس و دستگاه قضا خواهند بود.

سردار منتظرالمهدی گفت: انتظامی کشور با افزایش گشت های سواره، پیاده، محسوس و نامحسوس، برای جلوگیری از حوادث تلخ و آسیب به محافل گرم خانوادگی در آستانه سال نو؛ در سطح شهرها مستقر و اجرای ماموریت می کند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: در این ایام نیز با کنترل مبادی ورودی و بسترهای فروش واقعی و مجازی مواد محترقه خطرآفرین با افزایش 43 درصدی کشفیات مواد پرخطر مواجه و در این خصوص بالغ بر 470 نفر بازجویی و دستگیر شده اند.

تبلیغات