افت یک میلیون تومانی سکه بهارآزادی

به گزارش پایگاه خبری ایران و روسیه به نقل از فارس، نرخ دلار امروز و در لحظه تنظیم این گزارش، در مرکز مبادله ارز و طلا، در بخش اسکناس با کاهش ۱۰۰۰ تومانی ۴۲ هزار و ۴۴۶ تومان و در بخش حواله‌ ۳۸ هزار و ۵۸۷ کشف شده است.

امروز در بازار ارز پایتخت، در زمان تنظیم گزارش دلار توافقی صرافی با قیمت ۴۵هزار و ۸۰۰ تومان خریداری شد و با قیمت ۴۶ هزار و ۲۵۸ تومان فروخته شد.

‌امروز همچنین ‌یورو در صرافی‌ها با متوسط قیمت توافقی با کاهش ۳ هزار تومانی به قیمت ۴۷ هزار تومان معامله شد.

* کاهش قیمت انواع سکه و طلا

امروز سکه امامی (طرح قدیم) در بازار با کاهش یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومانی قیمت نسبت به دیروز، به قیمت ۲۲ میلیون و ۶۷۵ هزار تومان داد و ستد شد، همچنین سکه تمام بهار آزادی جدید نیز با کاهش قیمت یک میلیون تومانی نسبت به دیروز، به نرخ ۲۶ میلیون و ۱۱۸ هزار تومان معامله شد.

نیم سکه امروز در بازار با کاهش قیمت یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی نسبت به دیروز به قیمت ۱۴ میلیون و ۸۵۵ هزار تومان نرخ گذاری شد، ربع سکه نیز با کاهش یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومانی به نرخ ۸ میلیون و ۸۵۵ هزار تومان عرضه شد؛ همچنین هر سکه گرمی با کاهش ۱۰۰ هزار تومانی نسبت به دیروز، ۴ میلیون و ۸۶۶ هزار تومان معامله شد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار امروز با کاهش قیمت ۹۲ هزار تومانی نسبت به دیروز‌، دو میلیون و ۲۴۶ هزار تومان نرخ‌گذاری شد‌، همچنین هر مثقال طلای ۱۸ عیار در بازار نیز با کاهش ۴۳۱ هزار تومانی، ۹ میلیون و ۷۳۱هزار تومان نرخ گذاری شد.

امروز هر اونس طلا (معادل ۳۱.۱۳۲گرم) در بازار جهانی امروز با کاهش ۱۸ صدم درصدی نسبت به روز پیش‌، ۱۸۴۳ دلار معامله شد.

تبلیغات