افت ادامه دار قیمت خودرو در بازار

به گزارش خبرگزاری ایران و روسیه به نقل از اقتصادآنلاین، روند صعودی بازار خودرو همزمان با کاهش نرخ ارز متوقف و ریزش قیمت خودرو آغاز شد که تا به امروز هم ادامه داشت. در این میان خودروی شاهین که با رکورد زنی‌های پی در پی، نیم میلیاردهم رد کرده بود دوباره به کانال ۵۰۰ میلیونی بازگشت و طی دو روز ۵۰ میلیون ارزان شد. پژو ۲۰۶ تیپ ۲ هم با کاهش ۷۰ میلیونی طی سه روز در میان محصولات ایران خودرو پیشتاز است.

در ادامه قیمت روز محصولات ایران خودرو و سایپا و تغییرات آنها نسبت به روز گذشته را می‌خوانید؛

قیمت ایران خودرو

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۰ به ۴۸۰ میلیون رسیده است و نسبت به روز گذشته ۵میلیون ارزان شده است. این خودرو طی سه روز گذشته ۳۵ میلیون ارزان شده است. قیمت مدل ۱۴۰۱ این خودرو ۵۰۰ میلیون است که طی سه روز ۷۰میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۵  به ۵۶۵میلیون رسید که طی دو روز گذشته ۳۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو ۲۰۷ دستی فرمان برقی۶۲۵ میلیونی شد که به معنای کاهش ۶۰میلیونی نسبت به سه روزگذشته است. قیمت پژو ۲۰۷ دنده ای پانوراما امروز ۶۷۰ میلیون است که طی دو روز۳۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت تارا دنده ای  با کاهش ۲۰ میلیونی به ۷۰۰ میلیون تومان است. گفتنی است این خودرو دو هفته گذشته۴۰میلیون ارزان تر بود.

قیمت دنا اتوماتیک توربو پلاس به حوالی ۸۳۵ میلیون تومان رسیده است که ۲۵میلیون طی یک روز ارزان شده است. این خودرو طی هفته گذشته روز ۴۵میلیون ارزان شده است. با این حال دنا نسبت به دو هفته گذشته ۱۵میلیون گران شده است.

قیمت رانا پانوراما پلاس به ۵۹۵ میلیون تومان رسید که به معنای کاهش ۳۰ میلیونی است. رانا هم طی دو هفته افزایش ۸۰میلیونی را به ثبت رسانده است.

قیمت سمند EF۷ حوالی ۵۳۰ میلیون تومان است که ۲۰میلیون ارزان شده است. با این حال سمند طی دو هفته ۳۵میلیون گران شده است.

قیمت سمند سورن پلاس بنزینی هم ۵۸۰میلیونی شده است که نسبت به روز گذشته ۱۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت وانت آریسان هم به ۳۸۰ میلیون تومان رسیده است  که نسبت به روز گذشته ۲۰ میلیون ارزان شد.

قیمت سایپا

قیمت پراید ۱۵۱ پلاس به ۲۹۰ میلیون تومان رسید که به معنای کاهش ۵ میلیونی طی روز گذشته است.  این خودرو دو هفته گذشته۱۵ میلیون ارزان تر بود.

قیمت پراید ۱۵۱ SE  با کاهش ۵میلیونی به ۲۷۰ میلیون تومان رسیده است. طبق بررسی نمودار تغییر قیمت ها این خودرو افزایش قیمت دو هفته گذشته را جبران کرد.

قیمت ارزان ترین مدل پراید یعنی پراید ۱۵۱ SE مدل ۹۹ هم به ۲۵۰ میلیون تومان رسیده است.

قیمت تیبا صندوق دار SX بنزینی ۳۱۵ میلیون است که به معنای کاهش ۱۰ میلیونی است. گفتنی است این خودرو  افزایش قیمت هفته گذشته را جبران کرد.

قیمت تیبا هاچ بک پلاس هم به ۳2۵ میلیون رسیده است که نسبت به دو روز گذشته 40 میلیون ارزان شده است.

قیمت تیبا EX هاچ بک امروز ۳۲۵ میلیون تومان اعلام شده است که ۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت ساینا S دنده ای‌ حوالی ۳۴۵میلیون تومان شده است که نسبت به روز گذشته ۱۰ میلیون ارزان شده است. این خودرو دو هفته گذشته ۵میلیون ارزان تر بود.

قیمت ساینا پلاس دنده ای هم به ۳۴۵ میلیون تومان رسیده است  که نسبت به روز گذشته ۱۰میلیون ارزان شده است.

قیمت کوییک دنده ای R حوالی ۳۴۰میلیون رسید که نسبت روز گذشته ۱۰میلیون ارزان شده است. کوییک افزایش قیمت دو هفته گذشته را جبران کرد.

قیمت کوییک دنده ای S هم ۱۰ میلیون ارزان شد و به ۳۵۰ میلیون رسید. 

قیمت کوییک R پلاس اتوماتیک هم به ۴۵۵میلیون تومان رسید که نسبت به دو روز گذشته ۲۰ میلیون کاهش داشته اشت.

قیمت شاهین سایپا ۵۸۰ میلیون است که نسبت به روز گذشته ۲۰میلیون ارزان شده است. این خودرو طی دو روز گذشته ۵۵ میلیون ارزان شده است.

تبلیغات