اشرف حکیمی با وجود اتهام به تجاوز جنسی به تیم ملی دعوت شد

مدافع پاری‌سن‌ژرمن با وجود متهم‌شدن به تجاوز جنسی به تیم ملی مراکش فراخوانده شد.

به گزارش پایگاه خبری ایران و روسیه و به نقل از ساکرنت، با وجود اینکه اشرف حکیمی در یک پرونده اتهام تجاوز جنسی در فرانسه متهم شده، برای بازی‌های دوستانه مقابل برزیل و پرو به تیم مراکش دعوت شد.

ولید الرکراکی، سرمربی تیم ملی فوتبال مراکش گفت که این کشور از مدافع پاری سن ژرمن حمایت می کند و به همین خاطر او را برای دو بازی پیش رو به اردوی تیم ملی این کشور دعوت کرده است.

رکراکی در یک نشست خبری برای اولین بازی‌های مراکش بعد از جام جهانی ۲۰۲۲، فهرست نفرات خود را اعلام کرد که حضور اشرف حکیمی در این فهرست توجه‌ها را به خود جلب کرده است.

دادستانی فرانسه اشرف حکیمی را به تجاوز جنسی متهم کرد. یک زن ۲۴ ساله فرانسوی، این ملی‌پوش مراکشی را متهم کرده و پرونده قضایی علیه او باز شده است. هنوز رای نهایی درباره این بازیکن که در پاری سن ژرمن بازی می‌کند اعلام نشده است. البته حکیمی اجازه خروج از فرانسه را دریافت کرد و هفته گذشته در لیگ قهرمانان اروپا برای پاری سن ژرمن در مونیخ بازی کرد.

سرمربی تیم ملی فوتبال مراکش گفت: «ما و همه مراکشی‌ها پشت اشرف حکیمی هستیم. او تا زمانی که خلاف آن ثابت نشود بی گناه است.»

مراکش در اولین دیدار خود بعد از جام جهانی فوق العاده خود در قطر که توانست رتبه چهارم را به دست بیاورد، در شهر طنجه میزبان برزیل خواهد بود و سه روز بعد در مادرید به مصاف پرو می‌رود.

رکراکی روز دوشنبه در پاسخ به سوالی درباره حکیمی گفت: «من اغلب با اشرف صحبت می‌کنم. او بازیکن آرامی است و در زمین و خارج از زمین، قوی است. ابتدا باید به فوتبال فکر کنیم. او افرادی را دارد که کارهایش را برای او انجام می دهند. اکنون زمان حمایت از او است.»

مراکش اولین تیم آفریقایی بود که به نیمه نهایی جام جهانی راه یافت. این تیم در مرحله گروهی بلژیک و سپس اسپانیا و پرتغال را در دور حذفی شکست داد. مراکش در نیمه نهایی مغلوب فرانسه شد و در بازی رده سوم از کرواسی شکست خورد.

عملکرد برجسته حکیمی در قطر باعث شد تا در نظرسنجی بهترین بازیکنان سال در مراسم برترین‌های فیفا در تیم منتخب قرار گیرد.

انتهای پیام

تبلیغات