نبرد بدون برنده یوونتوس و اینتر
به گزارش پایروس،اینتر و یوونتوس، تیم‌های اول و دوم سری A در استادیوم آلیانز شهر تورین مقابل همدیگر قرار گرفتند و در یک بازی کم‌موقعیت و خواب‌آور با گل‌های دوشان ولاهوویچ و لائوتارو مارتینز، به تساوی یک-یک رضایت دادند.

بازی با برتری یوونتوس آغاز شد و در دقیقه ۱۵ موفق شدند اولین موقعیت جدی‌شان را خلق کنند. جایی که ضربه فدریکو کیه‌زا در لبه محوطه جریمه با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.

بازی سپس در میانه میدان ادامه پیدا کرد و دو تیم با پاس‌های پشت سر هم قصد داشتند راه نفوذ به دفاع حریف را پیدا کنند.

در دقیقه ۲۷ یوونتوس موفق شد گل برتری را بزند. روی صحنه‌‌ای، ولاهوویچ کیه‌زا را در سمت چپ صاحب توپ کرد. وینگر ایتالیایی یووه جلو رفت و توپ را در محوطه جریمه به ولاهوویچ برگرداند و او نیز با شوتی تک‌ضرب به گوشه سمت راست دروازه، بازی را یک-صفر کرد‌.

شش دقیقه بعد مارکوس تورام از سمت راست حرکت کرد و پاسی زمینی را برای مارتینز در محوطه جریمه ارسال کرد. او هم بدون معطلی و با یک شوت تک‌ضرب به گوشه سمت چپ دروازه شزنی، بازی را مساوی کرد.

سپس دو تیم به دفاع رفتند و در نیمه اول دیگر شاهد موقعیت نبودیم تا بازی در ۴۵ دقیقه اول با تساوی به پایان برسد.

در نیمه دوم هم شاهد همین روند بودیم و به شکل عجیبی هیچکدام از دو تیم نتوانستند موقعیتی خلق کنند. به نظر می‌رسید حساسیت این دیدار بر روی جریان بازی تاثیر گذاشته بود و دو تیم حاضر به ریسک نبودند و به همین نتیجه مساوی راضی بودند.

در پایان پس از یک نیمه بدون موقعیت، داور سوت پایان بازی را زد و این دیدار با نتیجه ۱-۱ مساوی به اتمام رسید.

برچسب ها: