لیورپول 3-0 ناتینگهام

به گزارش پایروس لیورپول در شرایطی امروز میزبان ناتینگهام‌فارست بود که می‌دانست باید برنده شود تا فاصله با صدرنشین لیگ برتر یعنی تاتنهام را به سه امتیاز کاهش دهد.

قرمزها پس از پیروزی برابر تولوز در لیگ اروپا روحیه مضاعفی داشتند و برابر تیم پانزدهم لیگ برتر نیز شانس اول برد بودند.

لیورپول با حمایت هوادارانش بازی را خوب و هجومی شروع کرد؛ اما برای رسیدن به گل ۳۱ دقیقه انتظار کشید.

پاس خوب صلاح به نونیز او را در موقعیت گلزنی قرار داد. ستاره اروگوئه‌ای شوتی روانه دروازه کرد؛

اما گلر ناتینگهام آن را برگشت داد با این حال دیوگو ژوتا روی ریباند آماده بود تا کار را تمام کند و همین کار را نیز انجام داد تا گل اول لیورپول به ثبت برسد.

1946875

او بعد از این گل پیراهن شماره ۷ دیاز را مقابل دوربین‌ها گرفت. دیاز امروز به‌دلیل ربوده شدن والدینش در کلمبیا سوژه اخبار بود.

میزبان چهار دقیقه بعد به گل دوم رسید. این بار هم محمد صلاح روی گل نقش داشت.

او سوبوسلای را درون محوطه جریمه صاحب توپ کرد و پاس عرضی این بازیکن در دهانه دروازه به داروین نونیز رسید تا او به راحتی گل دوم قرمزها را بزند.

نیمه اول با برتری ۲-۰ لیورپول به اتمام رسید.

نیمه دوم هم تحت کنترل لیورپول قرار داشت

نیمه دوم هم تحت کنترل لیورپول قرار داشت و هرچند به‌ندرت شاهد صحنه‌های گلزنی روی دروازه‌ها بودیم ولی توپ کاملاً در اختیار میزبان بود و ناتینگهام زور لازم برای خلق موقعیت گلزنی را نداشت.

لیورپول در دقیقه ۷۶ به گل سوم رسید و زننده این گل صلاح بود.

ستاره مصری روی ارسال قطری سوبوسلای و با بهره بردن از اشتباه عجیب گلر جلو کشیده ناتینگهام و مدافع این تیم، صاحب توپ شد و دروازه خالی را از بیرون محوطه جریمه باز کرد.

در دقیقه ۹۳ خاکپو گلی به ثمر رساند که توسط VAR به‌دلیل آفساید مردود اعلام شد. در نهایت، لیورپول این بازی را ۳-۰ برد و به سه امتیازی صدر رسید.