به گزارش پایگاه خبری پایروس؛ لیورپولی‌ها بیست و دومین بازی‌شان در لیگ برتر را قاطعانه آغاز کردند. آنها در همان نیمه اول چلسی را زمین‌گیر کردند و با پیروزی ۲-۰ به رختکن رفتند. نیمه دوم هم با برتری نسبی قرمزها همراه بود و در پایان بازی با برتری ۴-۱ آنها خاتمه یافت.

بازی پایاپای آغاز شد و به‌نظر نمی‌رسید که قرار است لیورپول در ادامه چلسی را به دفاع ببرد. در دقیقه ۷ تعادل کانر گالاگر در محوطه لیورپول بر هم خورد اما پل تیرنی، داور بازی پس از مشورت با VAR رای به ادامه بازی داد.

در دقیقه ۹ داروین نونیز پس از همکاری با ژوتا اقدام به شوت‌زنی از پشت محوطه کرد. ضربه او پس از برخورد به نوک انگشتان پتروویچ به تیر افقی دروازه خورد و به بیرون رفت.

لیورپول در ادامه حملاتش را ادامه داد اما چلسی دقایقی مقاومت کرد. در دقیقه ۱۸ کوناته توپ را برای نونیز در سمت چپ محوطه چلسی فرستاد. او بلافاصله اقدام به شوت‌زنی کرد اما پتروویچ باز هم توپ را دفع کرد. توپ در ادامه با برخورد به تیر عمودی دروازه به اوت رفت.

۵ دقیقه بعد دیوگو ژوتا در پشت محوطه چلسی به توپ رسید. او با دریبلی زیبا از بین بادیاشیل و تیاگو سیلوا رد شد و با ورود به محوطه جریمه گل اول را به ثمر رساند.

چلسی پس از دریافت گل اول کمی جلو کشید اما لیورپول به خوبی آنها را مهار کرد. در دقیقه ۳۲ جونز شوتی را روانه دروازه چلسی کرد اما پتروویچ با واکنشی زیبا آن را دفع کرد.

در دقیقه ۳۹ کانر بردلی با پاس دیاز در سمت راست صاحب توپ شد. او ضربه‌اش را به سمت چپ دروازه زد و توپ دور از دستان دروازه‌بان وارد چارچوب شد.

لیورپول دست‌بردار نبود. در دقیقه ۴۵ بادیاشیل بر روی ژوتا خطا کرد و داور نقطه پنالتی را نشان داد. نونیز پشت توپ قرار گرفت اما ضربه‌اش با بدشانسی به تیر عمودی دروازه خورد تا نیمه اول با همان دو گل خاتمه یابد.

چلسی در نیمه دوم کمی بهتر عمل کرد. در دقیقه ۵۰ مودریک خود را در موقعیت تک به تک با آلیسون دید اما ضربه‌اش با اختلاف زیادی از بالای دروازه راهی اوت شد.

در ادامه بازی کمی افت کرد و چون توپ در میانه میدان در گردش بود، شاهد موقعیتی نبودیم تا اینکه در دقیقه ۶۵ روی سانتر زیبای بردلی سوبوسلای با ضربه سر به زیبایی دروازه چلسی را باز کرد.

۶ دقیقه بعد در شلوغی‌ محوطه جریمه لیورپول کریستوفر انکونکو صاحب توپ شد و با زدن ضربه‌اش به گوشه دروازه لیورپول، اختلاف را دوباره به دو گل رساند.

در دقیقه ۷۵ نونیز باز هم توپ را به تیر کوبید! سانتر ارسالی از سمت چپ در محوطه به او رسید اما ضربه سر مهاجم بدشانس به تیر افقی دروازه خورد.

چهار دقیقه بعد نونیز که در گلزنی ناکام مانده بود از سمت چپ توپ را به روی دروازه ارسال کرد. دیاز به خوبی از سانتر او استفاده کرد و با زدن گل چهارم با ضربه سر تیر خلاص را به چلسی زد.

در ۱۰ دقیقه پایانی بازی و وقت‌های اضافه دو تیم بیشتر توپ را در وسط زمین گرداندند. لیورپول از پیروزی مطمئن بود و فقط بازی را کنترل کرد، چلسی هم از خلق حمله عاجز بود و باخت را پذیرفته بود. سرانجام بازی با نتیجه ۴-۱ به اتمام رسید. لیورپول در صدر جدول ۵۱ امتیازی شد و فاصله‌اش با سیتی را به ۵ رساند. چلسی هم با همان ۳۱ امتیاز در رده دهم ایستاد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *