خداحافظی در اوج، آرزوی دیرین کارگردان اسکاری

به گزارش پایگاه خبری ایران و روسیه به نقل از فارس، کوئنتین تارانتینو کارگردان سرشناس هالیوود ادعا کرده فیلمی که تولید آن آغاز شده آخرین فیلمی است که می‌سازد.

کوئنتین تارانتینو در آستانه تولید دهمین پروژه سینمایی خود است که مدت‌هاست گفته این آخرین فیلم بلند او را رقم خواهد زد.

یک منبع آگاه گفت که مغز متفکر «داستان‌های عامه پسند» در حال آماده شدن برای دعوت از چندین سرمایه‌گذار برای خواندن آخرین فیلمنامه خود در روزهای آینده است.

این منبع افزود: برنده اسکار به دنبال معامله‌ای شبیه به معامله‌ای است که برای آخرین فیلمش «روزی روزگاری در هالیوود» انجام شد.

این به معنای تعهد قوی اکران در سینما و مالکیت کپی رایت فیلم است (در مورد سونی پیکچرز و «روزی روزگاری»، این قرارداد می‌گوید کپی رایت فیلم پس از 20 سال به تارانتینو باز می‌گردد).

روند خواندن فیلمنامه شبیه به اقدامات امنیتی شدیدی است که در مورد «روزی روزگاری» انجام شد، روندی که بر اساس آن، مدیران استودیو مجبور بودند به دفتر نماینده تارانتینو در بورلی هیلز بروند و صفحاتی را در اتاق کنفرانس بخوانند.

این پروتکل‌ها پس از افشای قابل توجه فیلمنامه تارانتینو برای فیلم «هشت نفرت انگیز» در سال 2015 برقرار شد.

نمایندگان تارانتینو هنوز در این خصوص اظهار نظری نکرده‌اند.

این فیلم جدید که خبرش اولین بار توسط هالیوود ریپورتر گزارش شد، ظاهراً «منتقد فیلم» نام دارد.

در این گزارش آمده است که این پروژه یک زن نقش اصلی را در مرکز دارد و می‌تواند بر اساس زندگی منتقد مشهور سینمای پائولین کائل باشد.

سال‌هاست که تارانیتینو که از کارگردانان اساطیری سینما محسوب می‌شود، ابراز تمایل کرده که دوست دارد فیلمسازی را در اوج کنار بگذارد و نه اینکه مثل بسیاری از فیلمسازان بعد از دوران اوج، رو به افول نهد.

تبلیغات