رئال مادرید دست پر به خانه باز می‌گردد
به گزارش پایروس،یم رئال مادرید در اولین بازی بعد از تعطیلات فیفادی که با مصدومیت برخی ستاره‌های تیم از جمله وینیسیوس همراه بود به مصاف کادیز رفت. این تیم برای حفظ فشار روی تیم صدرنشین خیرونا، نیاز به یک پیروزی خارج از خانه داشت که با درخشش رودریگو به آن دست پیدا کرد.

بازی با مالیکیت و حمله‌های غافلگیرکننده کادیز شروع شد و رئال می‌توانست در دقیقه ۱۱ عقب بیفتد اما ضربه سر بازیکنان کادیز با فاصله بسیار  کمی از کنار دروازه رئال رد شد.

در دقیقه ۱۴ رودریگو حمله اول رئال را به یک گل زیبا تبدیل کرد. رودریگو روی حرکت خوب جود بلینگام در چپ خط حمله در محوطه جریمه به توپ رسید و با حرکت تکنیکی در محوطه جریمه در عرض حرکت کرد و با یک شوت پای راست دیدنی توپ را به سمت راست دروازه کادیز فرستاد و بازی را ۱-۰ کرد.

در ادامه باز هم رئال مادرید تحت فشار پرس بازیکنان کادیز قرار گرفت. در دقیقه ۳۹، یک شوت غافلگیر کننده از سوی مهاجمان کادیز را آندری لونین مهار کرد و تیمش را پیروز به رختکن فرستاد.

در نیمه دوم، رئال مادرید روی حرکت خوب جود بلینگام و رودریگو می‌توانست به گل برسد که خوسلو پاس ارسالی رودریگو را با تصور آفساید به سمت دروازه نفرستاد و یک دروزاه خالی را از دست داد.

در دقیقه ۶۴ رئال روی پاس مودریچ توسط رودریگو به گل رسید. حرکت از توپ ربایی والورده شروع شد و مودریچ هم در ادامه پاسی را برای رودریگو مهیا کرد که این بازیکن تکنیکی یک بار دیگر  بعد از دریبل سه مدافع، توپ را گل کرد.

رئال مادرید بلا فاصله می‌توانست یک گل دریافت کند که با بی دقتی مهاجم کادیز، در دقیقه ۶۵ این موقعیت هدر رفت.

در دقیقه ۶۹ لوکا مودریچ روی یک درگیری در میانه میدان به صورت نگران کننده‌ای مصدوم شد و لنگان لنگان زمین را ترک کرد و در میان تشویق تماشاگران جای خود را به دنی سبایوس داد.

در دقیقه ۷۴ رئال باز هم با درخشش رودریگو به گل رسید. رودریگو به محوطه جریمه نفوذ کرد و به سمت نقطه پنالتی حرکت کرد و به بلینگام پاس داد که او هم با یک ضربه پای چپ  گوشه سمت راست دروازه را برای بار سوم باز کرد.
کارلو آنچلوتی بعد از گل سوم، بلینگام و رودریگو را به دلیل خطر مصدومیت تعویض کرد.

بازی با همین نتیجه به پایان رسید و رئال موقتا به صدر جدول صعود کرد و باید منتظر نتیجه بازی خیرونا برای تعیین صدر نشین بعد از هفته چهاردهم ماند.