OIP 2 4

به گزارش پایروس به نفل از خبرآنلاین، قبل از گزارش تورم آتی در ایالات متحده، بیت کوین به بالای سطح ۲۶۰۰۰ دلار بازگشت. پس از پایین ترین سطح ۲۵۶۸۶.۰۴ دلار برای شروع هفته، بیت‌کوین در اوایل امروز به اوج ۲۶۲۶۱.۱۴ دلار رسید. این حرکت باعث شد که بیت کوین به سطح مقاومت اخیر در ۲۶۳۰۰ دلار نزدیک شود که یکی از آخرین موانعی است که گاوها را از حرکت به سمت ۲۷۰۰۰ دلار متوقف می کند.

برای رسیدن به این سطح، سقف شاخص قدرت نسبی نیز باید شکسته شود. این سطح ۴۷.۰۰ در اندیکاتور است و تا لحظه نگارش، قدرت قیمت در حال حاضر در ۴۴.۰۲ دنبال می شود. میانگین متحرک ۱۰ روزه (قرمز) نیز باید مسیر خود را تغییر دهد و از مسیر نزولی فعلی خود منحرف شود.

علاوه بر این، اتریوم اندکی بالاتر رفت، با این حال کماکان در زیر ۱۸۰۰ دلار ادامه می‌دهد، اتریوم در اوایل جلسه امروز به بالاترین سطح ۱۷۵۷.۸۹ دلار جهش کرد، که یک روز پس از آن است که قیمت به ۱۷۲۳.۰۹ دلار رسیده بود.

آخرین جهش زمانی رخ داد که گاوها در کف ۱۷۳۰ دلاری، با RSI از یک طبقه خودش در ۳۸.۰۰ جهش کردند.

در زمان نگارش این مقاله، قدرت قیمت در ۳۹.۳۳ دنبال می شود و نقطه قابل مشاهده بعدی مقاومت ۴۳.۰۰ است. اگر شاخص فراتر از سقف فوق الذکر حرکت کند، این احتمال قوی وجود دارد که اتریوم به ۱۸۰۰ دلار صعود کند.