BankemardomImage 5629


به گزارش پایگاه خبری ایران و روسیه به نقل از فارس، قرارداد همکاری بانک آینده و شرکت حمل‌و‌نقل ریلی رجا با حضور دکتر شعبان مرادی رئیس هیأت‌مدیره و سرپرست بانک آینده و دکتر ناصر بختیاری مدیرعامل شرکت حمل‌و‌نقل ریلی رجا امروز امضا شد.
این قرارداد در راستای برنامه‌های توسعه سبد خدمات بانک آینده متکی به اعتماد فعالان اقتصادی و سازمان‌های بزرگ در کنار اعتماد مشتریان حقیقی به خدمات این بانک منعقد شده است.
به‌موجب این قرارداد همکاری، بهره‌برداری از تجهیزات کنترل، خرید و پرداخت بلیت قطار توسط روسای قطارهای مسافری، طراحی و اجرای سامانه‌ صدور قبض قطار و بهره‌برداری در کنترل بلیت قطار با مشارکت بانک آینده و شرکت رجا انجام می‌شود.
این همکاری گام مهمی در ایجاد تحول و نوآوری در مکانیزم‌های جاری ارائه خدمات در شبکه ریلی و حمل‌و‌نقل کشور مبتنی بر خدمات بانکی و شبکه پرداخت است.
هم‌چنین، ارائه خدمات اعتباری به شرکت رجا و شرکت‌های هم‌گروه و نیز خدمات کارتی و تسهیلاتی به کارکنان شرکت حمل‌و‌نقل ریلی رجا توسط بانک آینده از جمله: اعطای ایران‌کارت، کارت اعتباری، طرح آینده‌داران، طراوت و سایر طرح‌ها از دیگر مفاد این قرارداد است.