فیورنتینا 0-1 یوونتوس

به گزارش پایروس، در حساس ترین رقابت این هفته سری آ، یوونتوس میهمان فیورنتینا بود. بعد از کنایه روزنامه تورین به زمین جدید تمرینی فیورنتنیا و جواب تند و تیز باشگاه فلورانسی، تنش ها بین دو تیم بالا گرفته بود و هر دو تیم انگیزه زیادی برای پیروزی داشتند که در نهایت یووه به برد مهم خارج از خانه رسید و در جایگاه دوم جدول باقی ماند.

در همان دقیقه ۱۰ روی یک همکاری تک ضرب و زیبا بین بازیکنان یووه از خط دفاع تا محوطه جریمه به ثمر رسید. جایی که ربیوت در فضایی که برایش ایجاد شد حرکت کرد و توپ را به سمت چپ خط حمله فرستاد جایی که فیلیپ کاستیچ یک ارسال کوتاه روی دروازه فرستاد و فابیو میرتی، هافبک مرکزی پیش تاخته یووه موفق شد دروازه حریف را باز کند.

یووه بعد از این به طرز عجیبی در لاک دفاعی فرو رفت. این تیم هیچ شوت دیگری به دروازه نزد. در برابر ۱۲ کرنر تیم فیورنتیا هم این تیم تنها یک کرنر داشت تا در یکی از یک طرفه ترین بازی های ممکن از نظر مالکیت توپ، نتیجه کاملا برعکس باشد

یک دقیقه قبل از اتمام نیمه اول، فیورنتینا موقیعتی خوبی داشت تا بازی را مساوی کند. روی یک ضربه آزاد کاپیتان فیورنتینا یک شوت زیبا را از روی دیوار دفاعی حریف عبور داد که شزنی موفق شد با یک مهار به موقع تیمش را نجات دهد.

دو تیم با نتیجه مساوی به رختکن رفتند.

در نیمه دوم میزبان در همان ابتدا می توانست به گل تساوی برسد. اما با بی دقت کونامه ضربه سر او به بیرون رفت.

در نیمه دوم هم عقب نشست یووه ادامه داشت و آنها با مدیریت بازی  نه حمله می کردند و نه اجازه حمله به تیم حریف می دادند.

فیوورنتینا موفق به موقیعت سازی شد

در دقیقه ۵۱ کویزه کین روی اشتباه مدافعان فیورنتینا و لو دادن توپ در یک سوم زمین خودی، در یک موقعی بسیار خوب گلزنی قرار گرفت و میرفت با پای چپ دروازه را باز کند که موفق به انجام این کار نشد.

در دقیقه ۶۰، روی یک حمله در محوطه جریمه مانداروگا سرنگون شد و بازیکنان فیورنتیا اعتقاد به خطای پنالتی میرتی داشتند اما نظر داور مبنی بر ادامه بازی با کمک داور ویدیویی تایید شد.

در ادامه هم نه یووه عطشی برای گل دیگری داشت و نه فیوورنتینا موفق به موقیعت سازی شد تا در یک بازی نه چندان جذاب یووه پیروز میدان باشد.