غول فناوری روسیه جایگزینی برای نقشه مسیریابی گوگل در دبی

به گزارش پایروس به نقل از راشاتودی، غول فناوری روسیه یعنی شرکت یاندکس Yandex روز پنجشنبه اعلام کرد که یک برنامه مسیریابی در دبی راه‌اندازی کرده است که نقشه بسیار دقیقی را از این شهر ارائه می‌کند که شامل مدل‌های سه بعدی از مکان‌های دیدنی آن است.

این برنامه به صورت رایگان در گوگل پلی و اپ استور در دسترس است و رابط کاربری و اعلام صوتی مسیرهای آن به زبان انگلیسی و عربی ارائه شده است.

دفتر مطبوعاتی یانگو، شعبه بین‌المللی این گروه فناوری، گفت: با استفاده از این برنامه مسیریابی، کاربران می‌توانند مسیرهای سریع و راحت را برای رانندگی، پیاده‌روی یا حمل‌ونقل عمومی برنامه‌ریزی کنند و از نقشه‌های بسیار دقیق با مدل‌های سه‌بعدی چشمگیر از نقاط دیدنی لذت ببرند.

این شرکت افزود: کاربران می توانند بیش از ۳۰۰۰ کیلومتر از جاده های دبی را مسیریابی کنند.

به گفته یانگو، این سرویس تصویری واقعی از شهر را با جاده ها، ساختمان ها، گذرگاه های زیرزمینی، نقاط پارکینگ و فضای سبز قابل مشاهده ارائه می دهد.

نقشه یانگو Yango Maps جاذبه‌های معروف دبی از جمله برج خلیفه، قاب دبی، موزه آینده و مسجد جمیرا را به صورت سه بعدی تمام رنگی به نمایش می گذارد.

مدیرعامل شرکت نقشه یانگو درباره راه‌اندازی این محصول گفت: ما از راه‌اندازی نقشه یانگو در دبی هیجان‌زده هستیم و همه را دعوت می‌کنیم تا از یک تجربه مسیریابی یکپارچه جدید در این شهر لذت ببرند.

وی افزود: ما در تلاش هستیم تا نقشه یانگو را به روز نگه داریم تا یک تجربه مسیریابی دقیق و بدون دردسر ارائه کنیم.