مورینیو

با وجود نزدیک شدن به اواخر فصل آینده ژوزه مورینو در رم‌ مبهم است.
به گزارش پایگاه خبری ایران و روسیه و به نقل از “ورزش سه”، ۹ بازی تا پایان سری‌آ به اضافه بازی‌های لیگ اروپا و اما آینده ای که هنوز مشخص نیست. در واقع هنوز معلوم نیست که چه سرنوشتی در انتظار رم و ژوزه مورینیو خواهد بود.

همانطور که خود مورینیو هم اخیرا گفته بود به نظر می‌رسد که در نهایت در ماه ژوئن این اتفاق رخ خواهد داد. زمانی که برنامه‌های آینده باشگاه نیز واضح تر از الان خواهد بود.

در حقیقت به نظر می‌رسد دو چیز در ادامه حضور ژوزه مورینیو در رم تاثیر گذار خواهد بود. اولی کسب جواز حضور در لیگ قهرمانان اروپای فصل آینده و دیگری بستن تیمی که در فصل آینده به مورینیو اجازه دهد که برای قهرمانی در ایتالیا تلاش کند.
اما احساس این است که رم می‌تواند فقط روی یک خرید خیلی بزرگ تمرکز کند و در بقیه موارد باید به دنبال جذب بازیکنان آزاد باشد. البته، اگر بازیکنان آزاد مانند سال گذشته بازیکنانی در حد بلوتی، دیبالا و ماتیچ باشند، در این صورت کارزار نقل و انتقالات رنگ و بویی کاملا متفاوت خواهد داشت.

البته در حال حاضر سکوت بر جالوروسی حاکم است. تمرکز فقط در زمین و روی فینال فصل است که هنوز هم می‎‌‌تواند رضایت بخش باشد، هم در لیگ اروپا و هم در مسابقات سری‌آ، جایی که عملکرد نوسانی میلانی‌ها رویای لیگ قهرمانان اروپا را زنده نگه می‌دارد.