رئال ۰-۰ رایو وایکانو

به گزارش پایروس،  رئال مادرید پس از پیروزی روحیه‌بخش در ال‌کلاسیکو مقابل رایو وایکانو قرار گرفت تا با کسب سه امتیاز، به صدر بازگردد.

در دقیقه ۵ والورده می‌توانست گل اول تیمش را بزند. او در موقعیت تک به تک قرار گرفت اما ضربه‌اش توسط دروازه‌بان حریف دفع شد.

بازی در ادامه افت کرد و هیچکدام از دو تیم نتوانستند از موقعیت‌های نصفه و نیمه‌شان استفاده کنند تا تهدیدی جدی روی دروازه‌ها خلق کنند.

در دقیقه ۲۶، ضربه سر خوسلو روی سانتر لوکا مودریچ با اختلافی نه‌چندان زیاد از کنار دروازه به بیرون رفت.

رئال مادرید با رئال نیمه دوم ال‌کلاسیکو بسیار متفاوت بود و این بازی توان خلق حمله و گلزنی را نداشت.

در دقیقه ۳۹، همکاری وینیسیوس و خوسلو، مهاجم اسپانیایی را در موقعیت شوت‌زنی قرار داد اما باز هم دیمیتریفسکی، دروازه‌بان رایو وایکانو، مانع گلزنی شد.

در آخرین ثانیه‌های نیمه اول نیز سانتر آلابا و در ادامه ضربه سر خوسلو ثمری نداشت و توپ به اوت رفت تا این نیمه با نتیجه صفر-صفر به پایان برسد‌.

در دقیقه ۵۴ دوباره مانند اوایل نیمه اول، والورده فرصت گلزنی و به برتری رساندن رئال را به دست آورد اما بازیکنی تکراری مانع گل شدن ضربه او شد و توپ را در آغوش گرفت.

در دقیقه ۶۶ وینیسیوس دروازه حریف را باز کرد اما داور پرچمش را به نشانه آفساید بالا برد و گل مردود اعلام شد.

دقیقه ۷۱ دیگر وینگر برزیلی رئال هم در گلزنی ناکام ماند. این بار پاس خوب کارواخال به محوطه جریمه، رودیگو را صاحب توپ کرد اما ضربه او به سمت مخالف از کنار دروازه بیرون رفت.

رئال در ۲۰ دقیقه پایانی بازی هم توپ و مالکیت را در دست داشت اما از خلق موقعیت عاجز بود.

در دقیقه ۹۲ پاس کارواخال به رودریگو می‌توانست با پاس گل تبدیل شود اما ضربه پشت پا و ضعیف بازیکن برزیلی راهی جز دستان دروازه‌بان پیدا نکرد‌.

تلاش‌های رئال در ادامه ثمری نداشتند و بازی با تساوی صفر-صفر به پایان رسید تا صدر از دست برود.