Resizer 16867125544681

به گزارش پایروس به نقل از گسترش نیوز، دیویدسون در بیانیه‌ای گفته است: بازارهای سرمایه ایالات متحده باید از یک رئیس مستبد، از جمله رئیس فعلی (SEC) مصون بمانند. به همین دلیل است که من قوانینی را برای جلوگیری از سوءاستفاده مداوم از قدرت و محافظت از بازار برای سال‌های آینده، معرفی می‌کنم. زمان اصلاحات واقعی و برکناری گری گنسلر به عنوان رئیس SEC فرا رسیده است.

تام ایمر (Tom Emmer)، نماینده، یکی دیگر از نویسندگان این لایحه است که در این رابطه می‌گوید که اولویت‌های SEC باید محافظت از سرمایه‌گذاران باشد، نه پیروی از انگیزه‌های رئیس بی‌پروای آن.

طبق گزارش‌ها، این لایحه قصد دارد گنسلر را از سمت خود برکنار کرده و قدرت را بین رئیس کمیسیون و کمیسیونرها توزیع کند. همچنین، بر اساس این لایحه، قرار است یک کمیسیونر ششم هم به این آژانس اضافه شود و به هیچ حزبی اجازه ندهد تا اکثریت قدرت را در کمیسیون داشته باشد. یک سمت «مدیر اجرایی» هم قرار است برای این کمیسیون ایجاد گردد.

اگرچه در این لایحه، قانون‌گذاران به ارزهای دیجیتال اشاره‌ای نکرده‌اند، اما دیویدسون و ایمر هر دو طرفدار رمزارزها هستند و از رهبری گنسلر در SEC انتقاد می‌کنند.