Resizer 16933393760961
به گزارش پایروس به نقل از اسپوتنیک، الگ سوسکین مشاور سابق لئونید کوچما رئیس جمهور پیشین اوکراین در صفحه خود در یوتیوب اعلام کرد که در اوکراین می بایست یک مرکز قدرت جایگزین برای نجات کشور ایجاد گردد.

این کارشناس پیش بینی کرد: “بی درنگ می بایست یک مرکز دیگر در اوکراین جهت نجات دولت تشکیل شود…البته که (رئیس جمهور ولادیمیر) زلنسکی را در صفر ضرب می کنند. وی می بایست قبل از اینکه دیر شود، متوقف گردد”.

به عقیده وی، جو بایدن رئیس جمهور آمریکا به زودی موضع خود را در واشنگتن بدلیل رسوایی های بیشمار مالی که با پسرش هانتر مرتبط می باشد، از دست خواهد داد. این امر به برنامه کمکی که ایالات متحده برای ادامه عملیات نظامی به اوکراین اختصاص می دهد، ضربه خواهد زد.
پیشتر کوین مک کارتی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا اعلام کرده بود که تحقیقات در مورد مشارکت احتمالی جو بایدن رئیس جمهور ایالات متحده و پسرش هانتر بایدن در فعالیت های مربوط به فساد مالی، ضرورت طرح استیضاح رئیس جمهور را دیکته می کند. به گفته این مقام عالیرتیه کنگره آمریکا، چنین روندی امکانات ارگان قانونگذاری ایالات متحده را در حوزه جمع آوری اطلاعات لازم جهت انجام تحقیقات در رابطه با رئیس جمهور آمریکا، افزایش خواهد داد.

سوسکین تصور می کند: “در آینده نزدیک تمامی اینها به پایان خواهد رسید. هیچ بسته کمکی دیگری وجود نخواهد داشت”.