ممنوعیت تردد در مسیرهای کرج-چالوس و تهران-شمال

به گزارش پایروس به نقل از وزارت راه و شهرسازی، «مهراد برقی» با بیان اینکه تردد از محور کرج – چالوس و آزادراه تهران – شمال تا اطلاع بعدی ممنوع است،

تصریح کرد: ترافیک در محور چالوس، مسیر (شمال به جنوب) حد فاصل ماسال تا انارک و محدوده‌های هزارچم و تونل کندوان و حدفاصل گچسر تا نساء سنگین است

وی افزود: ترافیک سنگین در محور هراز مسیر (شمال به جنوب) محدوده های سه راهی چلاو ، بایجان و لاسم و آزادراه قزوین – رشت مسیر (شمال به جنوب) محدوده ورودی شهر رودبار گزارش شده است.

وی تردد در محور فیروکوه و آزادراه تهران – شمال (شمال به جنوب) را روان دانست و افزود: محور فیروزکوه دارای بارش باران و مه گرفتگی در ارتفاعات و سایر محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است.

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور درباره آخرین وضعیت ترافیکی محورهای منتهی به شهر مشهد توضیح داد: تردد روان در محور چناران – مشهد، محور باغچه – مشهد و محور تربت جام – مشهد ثبت شده و برخی از محورهای استان‌های گلستان و مازندران با بارش باران همراه است.

برقی تاکید کرد: تردد وسایل نقلیه سنگین شامل کامیون و تریلر (به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی و ناوگان ترانزیتی) در محور سمنان – تهران از ساعت ۱۴:۰۰ امروز شنبه ۲۵ شهریورماه تا ساعت ۰۲:۰۰ بامداد روز یکشنبه ۲۶ شهریور ماه ۱۴۰۲ از محور فوق ممنوع است.

وی یادآور شد: محور قدیم مشهد – ملک آباد و بالعکس تا ۲۵ شهریورماه مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه مشهد – باغچه انجام می‌شود.

به گفته کارشناس مرکز مدیریت راه‌ها، محور قدیم خرم آباد – پلدختر تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه خرم آباد – پل زال و محور خرم آباد – کوهدشت انجام می‌شود.

برقی محورهای مسدود غیرشریانی را گیلانغرب – سومار و بانه – سقز اعلام کرد.