060220221644180622

دوشان ولاهوویچ، ستاره یوونتوس، که به دلیل آمار ضعیف گلزنی در این فصل با انتقادهایی روبرو است، صفحه‌اش در اینستاگرام را حذف کرد.
این ملی‌پوش صربستانی در فصل در ۳۱ بازی، تنها ۱۱ گل به ثمر رساند و این مسئله باعث نارضایتی هواداران یووه از او شده است.

این ملی‌پوش صربستانی آخرین گلش برای یوونتوس را سه هفته قبل در یدار مقابل فرایبورگ در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا به ثمر رساند؛ در حالی که آخرین گلش در سری آ در پیروزی ۳-۰ مقابل سالرنیتانا بود؛ دیداری که دو ماه قبل برگزار شد.

این به معنای این است که ولاهوویچ در ۸ دیدار اخیر یووه از جمله شکست ۲-۱ این هفته مقابل لاتزیو، نتوانست گل بزند یا پاس گلی بدهد. در چنین شرایطی او تصمیم گرفت که صفحه اینستاگرامش را از دسترس خارج کند؛ هرچند گاتزتا دلو اسپورت اعلام کرد که مشخص نیست این تصمیم با آمار ضعیف اخیر او ارتباط داشته است یا نه. همچنین مشخص نیست که او این کار را به طور موقتی انجام داده است یا برای همیشه از این شبکه اجتماعی خداحافظی کرده است. ولاهوویچ ۲ میلیون فالوئر در اینستاگرام داشت.

ولاهوویچ در دیدار این هفته مقابل لاتزیو از ناحیه قوزک پا هم دچار آسیب‌دیدگی شد و حضورش در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا مقابل اسپورتینگ در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.